נתקעת עם הקטנוע? כדאי שתזמין גרר!

קטנועים ואופנועים הם כלי מעולה! אנו הכי ממליצים על קטנועים של הונדה , הם הקטנועים הכי טובים ( לדעתינו ) כרגע בשוק וכדאי לבקר באתר שלהם!

אבל מה עושים אם הקטנוע תקוע?

נתקעת עם הקטנוע כדאי שתזמין גרר!
גרר קטנועים – להיתקע עם הרכב באמצע שום מקום, זה לא דבר נעים כלל. אך להיתקע עם הקטנוע שלך באמצע שום מקום, זה דבר לא נעים אפילו יותר. שרותי גרר רלוונטיים גם כשמדובר בקטנועים ולכן במידה ונתקעת עם הקטנוע שלך באמצע שום מקום, כדאי שתזמין את הגרר שיגיע עד אלייך באופן הכי מהיר שיש.

מהו גרר קטנועים?
גרר קטנועים משמש לנשיאת קטנוע אשר שבק חיים בשל בעיה כלשהי, למוסך הרלוונטי לטיפול הבעיה או לכל מקום אחר שתבחר. גרר קטנועים דומה מאוד לגרר מכוניות, אך לעיתים בשל העובדה שהקטנוע הוא כלי קטן יותר ממכונית, הגרר יכול להיות אף הוא קטן יותר והשרות יכול בהחלט להיות זול יותר משירותיו של גרר מכוניות רגיל. לכן, במידה ונתקעת עם הקטנוע שלך, כדאי לבחור בגרר הרלוונטי בעיקר לקטנועים, בכדי לחסוך עלויות וזמן.

טיפ מעולה לגרירה של אופנוע ישן! – אם יש בידכם קטנוע שלא מניע ואין באפשרותכם לתקנו שקלו מכירת הקטנוע לפירוק.

באיזה גרר כדאי לבחור?

כאמור, כאשר נתקעים עם הקטנוע באמצע שום מקום באמצע יום חם בקיץ בת”א 2015, ביום גשום בחורף או סתם באמצע הלילה, בניגוד למכונית אשר ניתן להיכנס אליה ולשבת בתוכה עד שהגרר מגיע, לרוכב הקטנוע אין שום מחסה ועליו לחכות בחוץ. מלבד אי הנעימות שהדבר מסב, זה גם יכול להיות דבר מסוכן מאוד עבור רוכב הקטנוע. לכן, כאשר מדובר בגרר לקטנוע, סוגיית הזמן היא סוגיה חשובה ומהותית, יש להזמין את הגרר שיגיע בזמן הקצר ביותר לבצע חילוץ. כמובן, שיש לבחור בגרר מקצועי ומנוסה אשר יודע לעשות את העבודה ואשר הנהג שבו הוא בעל תעודה המסמיכה אותו לעסוק בשרותי גרר וללא עבר פלילי. כמו כן, במידה והביטוח על הגרר כולל השתתפות בהוצאות גרר ספציפי, ניתן לבחור בגרר זה בכדי לחסוך את העלויות.

גרר מומלץ 24 שעות הוא גרר מאתר grarauto.co.il שפועלים גם בשעות הלילה המאוחרות.

למרות שפוליסת הביטוח לעיתים משתתפת בהוצאות שרותי גרר ספציפיים לקטנוע , לעיתים כדאי להיעזר בשרותי גרר פרטיים לקטנועים שלרוב יתנו שרות מהיר ויעיל יותר. להיתקע עם קטנוע זאת לא סיטואציה נעימה ולכן יש לבחור בחברה אשר תעניק לך את שירותיה באופן המהיר והטוב ביותר, כך שתוך פרק זמן קצר, הכל כבר יהיה מאחורייך.

 

נתקע לכם הקטנוע? האם צריך מצבר?

ישנה אופציה בהם אתם חושבים שהלך הקטנוע וזהו! חשוב לבדוק את תקינות מצבר הקטנוע, תוכלו להתקשר לבעל מקצוע או לפנות לחנות מצברים אינטרנטית שמבצעת הזמנות ושולחת טכנאי שיגיע אליכם עם מצבר חדש לקטנוע שיתאים בדיוק עבורכם.