השכרת ציוד לאבלים ואוהלים מה הכי כדאי?

אחד הדברים הקשים בחיים הוא מקרה של פטירה במשפחה אבל על קרוב משפחה הוא אחד הדברים הקשים ביותר עבור כל אדם זהו דבר שדורש כוחות נפשיים ופיסיים על מנת לעבור את זמן האבלות . חלק מהאבלות בתחילת הדרך היא ה”שבעה” אבלים רבים מקבלים כוחות מחודשים מאלו הבאים לנחם אותם. ישנם כאלו המעדיפים לשבת שבעה בתוך הבית ולקבל שם את אלו המנחמים. אך ישנם כאלו שאינם יכולים בעקבות מוגבולויות כאלו שונות ואחרות לא לערוך את השבעה בתוך הבית לרוב זה עניין של חוסר מקום כדי לקבל את המנחמים בייחוד כאשר מדובר במשפחה גדולה.

הפתרון היעיל ביותר הוא השכרת אוהל אבלים על מנת לקבל שם את כל אלו הבאים לנחם. אוהל אבלים הוא הפתרון היעיל ביותר המשתלם והנוח ביותר אין צורך בנוסף להתחשב במזג האויר חבראות השכרת אוהלים מעניקות שירות השכרת אוהלים לכל מצב ולכל מקום ישנם היום אוהלים ממוזגים לעונת הקיץ החמה ואוהלים מחוממים לימות החורף הקרים. אוהל אבלים ענק

אך בנוסף למקום בו אמורים לשהות האבלים ולקבל מנחמים יש צורך בציוד רב כדי שיוכלו לעבור את השבעה כמובן שישנה אופציה ללכת ולקנות כסאות ושולחנות פלסטיק מחנויות לדוגמת כתר פלסטיק אך למעשה זוהי הוצאה מיורת לגמרי שכן  לאחר השבעה אין מה לעשות עם כל הציוד הזה לכן ההמלצה היא  שמלבד האוהל כדאי להשתמש בשירות  של השכרת ציוד לאבלים בנוסף לאוהל האבלים שאמור לכלול את הדברים הבאים:

  • כסאות ושלחנות לפי כמות המשתתפים
  • מיחמים למים חמים
  • כסאות מיוחדים עבור האבלים
  • גופי חמום במידת הצורך בחורף
  • מאוורים או פתרונות קרור אחרים ניתן להשכיר מזגנים ניידים או קולרים גדולים או מאוררים תעשייתים גדולים לצינון הימים החמים של הקיץ
  • מקררים לאוכל
  • פתרונות תאורה שונים

על מנת להקל מהאבלים את המאמץ בחיפוש כל הציוד הנדרש מלבד האוהל חשוב לחברת השכרת האוהלים תוכל להעניק גם השכרת ציוד לאבלים בנוסף להשכרת האוהל כמו כן חשוב שהציוד יגיע עד המקום שבו האבלים יושבים יורכב ויפורק בזמן שסוכם מראש וכל זה כדי לתת לאבלים אפשרות להתייחד עם יקירהם בזמן הקשה הזה של האבלות.

להשכיר אוהל לאירוע

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת השכרת אוהלים וציוד לאבלים?

לפני שניגשים להשכיר ציוד ואוהל לאבלים עלינו לבדוק כמה דברים בראש ובראשונה יש לבדוק שכל הציוד הנלווה בנוסף לאוהל יהיה מושכר ממקום אחד תזמון בין חברות שונות שמספקות אוהל לבין חברות שמספקות ציוד לאבלים עלול להיות מייגע ומעייף במיוחד וזה לא הזמן להתעסק בלוגיסטיקה של השבעה במיוחד לא האבלים עצמם. לכן החשיבות היא שחברה אחת תעניק את כל השירות וכמובן תספק את הציוד ואת האוהל עד לבית הלקוח כולל הרכבה ופירוק של האוהל ושל כל הציוד האמור להיות בתוך האוהל.

בנוסף מהירות היא חלק מהשירות לא עלינו כאשר מתמודדים עם פטירה של קרוב משפחה לא תמיד ישנה הכנה מוקדמת לפעמים הדבר קורה בפתע פתאום ואין זמן להתכונן להכנה של כל הדברים הכרוכים מסביב לכן המהירותץ של חברת השכרה היהנ קריטית במצבים כאלו יש צורך שחברת ההשכרה תגיע תוך שעתיים תרכיב את האוהל ותכין את כל הציוד אשר אמור להיות בו כדי שהאבלים יוכלו במיידית להכינס ולקבל מנחמים אל תוך האוהל.

חברתנוט מעניקה פתרונות לציוד לאבלים ולהשכרת אוהלים מכל המינים הגדלים לפי יידת הצורך תוכלו ליצור קשר באתרנו rentalspot ולהתרשם מהמגוון הרחב של אוהלים וציוד נלווה שקיימים אצלנו

הדברה אלקטרונית המדריך המלא

 ישנם כמה וכמה סוגי מזיקים שנמתאים בקרבת בני האדם, זה לא נעים ולא נחמד בכלל כאשר מסתובב בתוך הבית מזיק זה יכול להיות עכברים שמצאו לנכון שהשאריות של האוכל בבית טעימות הרבה יותר מאצל השכן או חולדות ואפילו עטלפים שמגיעים להנות מעצי הפרי שנמצאים סמוך לבית או בחצר. המחלמה במזיקים מכל הסוגים תמיד הייתה קיימת ובמשך כל השנים תמיד מנסים למצוא פתרון יעיל על מנת למגר את תופעת המזיקים השונים החודרים אל הבית ואל החצרות. ישנם מזיקים שמגיעים ממשפחות דומות לדוגמה העבר והחולדה שניהם מגיעים ממשפחת העכברוניים אמנם לשניהם דפוסי התנהגות דומים אך החולדה היא יותר מאיימת ויותר חזקה ופחות פחדנית מאשר העכבר החולדה תרצה להשיג מזון גם אם יסתובבו באיזור בני אדם לעומת העכבר שהוא הרבה יותר פחדן ובורח כאשר מגיעים לסביבתו בני אדם בשני המקרים הימצאותם של מזיקים אלו מסוכנת לבריאות בני האדם וגורמת נזקים רבים בבית ובחצר. המשותף לרוב סוגי המזיקים שזמן פעולתם הינו דווקא בלילה הם פועלים בחסות החשיכה דבר שעוזר להם להימנע מתפיסה או לכידה המזיקים הינם בעלי חוש ריח מפותח מאוד וכושר השירדות גבוה ביותר דבר המאפשר להם להגיע כמעט לכל מקוןם שישנו בו מזון ובמקביל מקשה מאוד על לכידתם או השמדתם.

הדברה בשיטה כימית

הדברה בשיטה כימית

כיצד מועילה הדברה אלקטרונית לעומת הדברה רגילה.

השיטות להדברת מזיקים התפתחו במהלך השנים אך רובם ככולם עבדו על שיטת הרעלת המזיקים והשמדתם על ידי רעל כימי אמנם שיטה זו משמידה את המזיקים אך הינה מסוכנת גם לבני האדם וגם לחיות המחמד שנמצאים בבית וברחוב. ניתן לעיין באתר קופ”ח כללית המתאר את ההשלכות הרבות של הדברה כימית לבריאות האדם.  בנוסף שיטה זו מדירה את המזיקים הנמצאים כרגע בתוך הבית או המבנה אך אינה מונעת לטווח הארוך הישנות של חזרת מזיקים למתחם. כארש מדובר במקומות שיש בהם הימצאות של מזון סביר להניח שלאחר תקופה מסוימת מזמן ההדברה יחזרו המשיקים לאותו מקום וזאת על מנת להשיג אוכל.

במהלך השנים לצד הדברה נגד חולדות ומזיקים שונים באמצעות רעלים כימיים ניסו בני האדם לפתח שיטות שונות על מנת להדיר את המזיקים לצמיתות על ידי שיטות שאינן הרעלה של המזיקים. היתרון בשיטות שהם אינם הרעלה הם שאין סכנה לבני האדם ולחיות המחמד ובנוסף עם העלת המודעות בשנים האחרונות לאיכות הסביבה ולשימור כדור הארץ השיטות הלא שגרתיות הינן שיטות ירוקות ועוזורת לשמר את כדור הארץ ואינן פוגעות אקולוגית באיזור שבו נערכת ההדברה.

כיצד עובדת הדברה אלקטרונית

שימוש בגלי קול להדברה

שימוש בגלי קול להדברה

הדברה אלקטרונית כשמה כן היא הינה פיתוח אלקרטוני מתקדם למניעת שהיית מזיקים באיזור  בשנים האחרונות הצליחו ליצר המפתחים מכשירים העובדים על שיטה הדומה לדחליל בשדות. המפתחים גילו כי ישנם גלי קול מסוימים על תדרים מסוימים שאינם נשמעים לאוזן בני האדם שיכולים לגרש מן הסביבה מזיקים מסוגים שונים לכל מזיק ישנו תדר קולי שמציק למזיק בדומה למשרוקית של כלבים שבהם בני האדם אינם יכולים לשמוע אך הכלבים כן.

המכשיר האלקטרוני משדר תדרים מסוימים הגורמים למזיקים להרגיש אי נוחות בלשון המעטה בסביבה שבה התדר משודר ואינם יכולים לשהות שם יותר ממספר דקות ספורות דבר המביא להברחתם של המזיקים היות ואינם יכולים לעמוד מול גלי הקול המשודרים בתדרים המאופיינים להם.

הדברה אלקטרונית נותנת מענה לטווח הארוך היות וכל זמן שהמכשיר קיים ועובד לא תהיה כניסה של מזיקים אל תוך הבית או החצר מה שאין כן בהדברה רגילה שלאחר זמן מסוים פג התוקף של הרעל ואינה מחזיקה מעמד עוד ויש צורך לשוב ולחדש את הרעלת המזיקים בנוסף הדברה אלקטרונית אינה גורמת למוות של המזיקים אל פשוט מגרשת אותם מן האיזור שבו היא מתבצעת.

 כאשר רוצים לצע התקנה של מערכות הדברה אלקטרונית יש לבצע זאת על ידי בעל מקצוע מנוסה ומומחה בתחום החדשני של הדברה אלקטרונית זה לא רק להניח את המכשיר בקרבת מקום אלא יש לבחון היטב את הסביבה ליצור מיקום מדויק של הנחת המכשיר לבדוק אם יש צורך בכמה מכשירים או איזה סוג מכשיר להתאים לאיזה סוג מזיק.

עוד ועוד מפעלים ובתי עסק וחברות פרטיות וממשלתיות עוברות היום להדברה אלקטרונית היות והתוצאות הינן לטווח ארוך וכן בעקבות המודעות הרבה לאיכות הסביבה ולשמירה על סביבה ירוקה.