השכרת ציוד לאבלים ואוהלים מה הכי כדאי?

אחד הדברים הקשים בחיים הוא מקרה של פטירה במשפחה אבל על קרוב משפחה הוא אחד הדברים הקשים ביותר עבור כל אדם זהו דבר שדורש כוחות נפשיים ופיסיים על מנת לעבור את זמן האבלות . חלק מהאבלות בתחילת הדרך היא ה”שבעה” אבלים רבים מקבלים כוחות מחודשים מאלו הבאים לנחם אותם. ישנם כאלו המעדיפים לשבת שבעה בתוך הבית ולקבל שם את אלו המנחמים. אך ישנם כאלו שאינם יכולים בעקבות מוגבולויות כאלו שונות ואחרות לא לערוך את השבעה בתוך הבית לרוב זה עניין של חוסר מקום כדי לקבל את המנחמים בייחוד כאשר מדובר במשפחה גדולה.

הפתרון היעיל ביותר הוא השכרת אוהל אבלים על מנת לקבל שם את כל אלו הבאים לנחם. אוהל אבלים הוא הפתרון היעיל ביותר המשתלם והנוח ביותר אין צורך בנוסף להתחשב במזג האויר חבראות השכרת אוהלים מעניקות שירות השכרת אוהלים לכל מצב ולכל מקום ישנם היום אוהלים ממוזגים לעונת הקיץ החמה ואוהלים מחוממים לימות החורף הקרים. אוהל אבלים ענק

אך בנוסף למקום בו אמורים לשהות האבלים ולקבל מנחמים יש צורך בציוד רב כדי שיוכלו לעבור את השבעה כמובן שישנה אופציה ללכת ולקנות כסאות ושולחנות פלסטיק מחנויות לדוגמת כתר פלסטיק אך למעשה זוהי הוצאה מיורת לגמרי שכן  לאחר השבעה אין מה לעשות עם כל הציוד הזה לכן ההמלצה היא  שמלבד האוהל כדאי להשתמש בשירות  של השכרת ציוד לאבלים בנוסף לאוהל האבלים שאמור לכלול את הדברים הבאים:

  • כסאות ושלחנות לפי כמות המשתתפים
  • מיחמים למים חמים
  • כסאות מיוחדים עבור האבלים
  • גופי חמום במידת הצורך בחורף
  • מאוורים או פתרונות קרור אחרים ניתן להשכיר מזגנים ניידים או קולרים גדולים או מאוררים תעשייתים גדולים לצינון הימים החמים של הקיץ
  • מקררים לאוכל
  • פתרונות תאורה שונים

על מנת להקל מהאבלים את המאמץ בחיפוש כל הציוד הנדרש מלבד האוהל חשוב לחברת השכרת האוהלים תוכל להעניק גם השכרת ציוד לאבלים בנוסף להשכרת האוהל כמו כן חשוב שהציוד יגיע עד המקום שבו האבלים יושבים יורכב ויפורק בזמן שסוכם מראש וכל זה כדי לתת לאבלים אפשרות להתייחד עם יקירהם בזמן הקשה הזה של האבלות.

להשכיר אוהל לאירוע

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת השכרת אוהלים וציוד לאבלים?

לפני שניגשים להשכיר ציוד ואוהל לאבלים עלינו לבדוק כמה דברים בראש ובראשונה יש לבדוק שכל הציוד הנלווה בנוסף לאוהל יהיה מושכר ממקום אחד תזמון בין חברות שונות שמספקות אוהל לבין חברות שמספקות ציוד לאבלים עלול להיות מייגע ומעייף במיוחד וזה לא הזמן להתעסק בלוגיסטיקה של השבעה במיוחד לא האבלים עצמם. לכן החשיבות היא שחברה אחת תעניק את כל השירות וכמובן תספק את הציוד ואת האוהל עד לבית הלקוח כולל הרכבה ופירוק של האוהל ושל כל הציוד האמור להיות בתוך האוהל.

בנוסף מהירות היא חלק מהשירות לא עלינו כאשר מתמודדים עם פטירה של קרוב משפחה לא תמיד ישנה הכנה מוקדמת לפעמים הדבר קורה בפתע פתאום ואין זמן להתכונן להכנה של כל הדברים הכרוכים מסביב לכן המהירותץ של חברת השכרה היהנ קריטית במצבים כאלו יש צורך שחברת ההשכרה תגיע תוך שעתיים תרכיב את האוהל ותכין את כל הציוד אשר אמור להיות בו כדי שהאבלים יוכלו במיידית להכינס ולקבל מנחמים אל תוך האוהל.

חברתנוט מעניקה פתרונות לציוד לאבלים ולהשכרת אוהלים מכל המינים הגדלים לפי יידת הצורך תוכלו ליצור קשר באתרנו rentalspot ולהתרשם מהמגוון הרחב של אוהלים וציוד נלווה שקיימים אצלנו